MKZ Partnerzy

Zapewniamy przedsiębiorcom bezpieczeństwo prowadzenia biznesu
i strategiczny rozwój.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom szybkich i skutecznych rozwiązań na najwyższym poziomie, które pozwolą im wzmocnić swoją pozycję i osiągać cele. Działamy szybko, proponując przejrzyste rozwiązania dla skomplikowanych problemów prawnych.

Wspólnik Zarządzający, Radca prawny

Specjalizacje

Oferujemy najlepsze rozwiązania prawne dla przedsiębiorców z uwzględnieniem zagadnień korporacyjnych, inwestycyjnych i procesowych. Nasze główne specjalizacje to:

Prawo Gospodarcze

Prawo Nieruchomości

Własność Intelektualna

Prawo procesowe

DLACZEGO MY

Kancelaria MKZ Partnerzy to systematycznie
zwiększający swój potencjał zespół
doświadczonych radców prawnych, adwokatów
i prawników współpracujących w warszawskim
biurze Kancelarii. 

Jesteśmy firmą prawniczą zdecydowaną dostarczać Klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania prawne, oferując najwyższy, międzynarodowy standard świadczenia usług, przy jednoczesnym indywidualnym oraz lokalnym podejściu do Klienta i powierzonej nam sprawy. Bogate doświadczenie i przygotowanie zawodowe naszych specjalistów oraz oparcie naszego rozwoju o lifelong learning to kolejny atut naszej Kancelarii.

testimoniale

Co mówią o nas Klienci?

 • Mecenas Katarzyna Kosicka-Polak z MKZ Partnerzy od kilkunastu lat wspiera działalność Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o. Znajomość specyfiki branży reklamowej, prawa budowlanego oraz administracyjnego pozwala na spersonalizowane działania i dogodną współpracę z Panią Mecenas.

  Katarzyna Kosicka-Polak dostarcza szybkie i skuteczne rozwiązania. Często ma gotową odpowiedź, zanim pojawi się pytanie. Dodatkowo potrafi przekazać prawnicze treści w sposób dostępny i zrozumiały nawet dla osób bez wykształcenia prawniczego.

  Łukasz Fabisiak
  Członek Zarządu Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o.

Umów się na spotkanie

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń : +48 22 622 64 39

  • kancelaria@mkzpartnerzy.pl
  • pon - pt 09:00-17:00
  • ul. Ludwika Narbutta 19A (Stary Mokotów) 02-536 Warszawa

  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.