Prawo karne Warszawa

Osoby poszukujące doświadczonego karnisty w Warszawie, czyli specjalisty z zakresu prawa karnego, zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej w Warszawie. Nasza siedziba mieści się w stolicy, ale podejmujemy się spraw na terenie całego kraju.

adwokat w warszawie

Prawo karne Warszawa – zakres naszych usług

Dynamizm życia społeczno-gospodarczego wpływa na zachowania nasze i osób, z którymi na co dzień mamy do czynienia. Nie nadążamy za zmianami prawa, popełniamy błędy, których skutki potrafią zmienić życie każdego z nas. Niekiedy źródłem problemów są osoby trzecie lub okoliczność, na którą nie mamy wpływu.

Zarówno osoba fizyczna, jak i przedsiębiorca, narażony jest odpowiedzialność karną czy karno-skarbową. Wtedy potrzebna jest pomoc profesjonalisty, prawnika z doświadczeniem w prawie karnym, który bezkompromisowo zajmie się sprawą i wytworzy poczucie bezpieczeństwa u Klienta tj.: będzie na bieżąco ze sprawą, będzie uczestniczył we wszystkich, niezbędnych czynnościach w sprawie, będzie do dyspozycji Klienta.

Prawnicy Kancelarii MKZPartnerzy z Warszawy, hołdując tym zasadom, prowadzą sprawy i zajmują się z powodzeniem:

  • Obroną w procesach karnych, na każdym etapie, od chwili wszczęcia postępowania, poprzez śledztwo/dochodzenie, jak i w postępowaniu przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.
  • Ochrona praw osób podejrzewanych oraz podejrzanych na wczesnym etapie postępowania przygotowawczego, w szczególności na etapie postępowania w zakresie stosowanych środków zapobiegawczych – tymczasowe aresztowanie, poręczenie majątkowe, dozór policji.
  • Reprezentacją na etapie postępowania wykonawczego i po uprawomocnieniu się orzeczenia skazującego.
  • Wsparciem i obroną osób fizycznych w sprawach karno-skarbowych wszczynanych przez organy państwa, m.in. jednostki Krajowej Administracji Skarbowej, prokuraturę, Policję, Straż Graniczną, Żandarmerię Wojskową oraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  • Wsparciem, reprezentacją i uczestnictwem w przesłuchaniach w charakterze świadka i innych czynnościach.
  • Reprezentowaniem pokrzywdzonych w charakterze oskarżyciela posiłkowego w sprawach karnych.

Nasze doświadczenie i zaangażowanie w obronie praw naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy rozpoznawalni i cenieni w branży prawniczej. Dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymywali pomoc z zakresu prawa karnego na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz zmieniających się realiów prawnych.

Kancelaria prawa karnego w Warszawie – zapraszamy do współpracy

prawo-karne

Nasza kancelaria prawa karnego w Warszawie oferuje kompleksową obsługę prawną. Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne i często wymagają wsparcia również w innych obszarach prawa. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług, który obejmuje:

Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na konsultacje, podczas których omówimy szczegóły Państwa sprawy i przedstawimy możliwe kierunki działania. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i zapewnić profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie postępowania.

Szukasz kogoś, kto mógłby pomóc?

Pozwól nam sobie pomóc! Zadzwoń: +48 22 622 64 39

kancelaria@mkzpartnerzy.pl
·  pon – pt 09:00-17:00