Prawo karne Warszawa

Prawo Karne i Prawo Karno-Skarbowe

Dynamizm życia społeczno-gospodarczego wpływa na zachowania nasze i osób, z którymi na co dzień mamy do czynienia. Nie nadążamy za zmianami prawa, popełniamy błędy, który skutki potrafią zmienić życie każdego z nas. Niekiedy źródłem problemów są osoby trzecie lub okoliczność, na którą nie mamy wpływu. Zarówno osoba fizyczna jak i przedsiębiorca narażony jest odpowiedzialność karną czy karno-skarbową. Wtedy potrzebna jest pomoc profesjonalisty, prawnika, który bezkompromisowo zajmie się sprawą i wytworzy poczucie bezpieczeństwa u Klienta tj. będzie na bieżąco ze sprawą, będzie uczestniczył we wszystkich, niezbędnych czynnościach w sprawie, będzie do dyspozycji Klienta. Prawnicy Kancelarii MKZ, hołdując tym zasadom prowadzą sprawy i zajmują się z powodzeniem:

  • Obroną w procesach karnych, na każdym etapie, od chwili wszczęcia postępowania, poprzez śledztwo/dochodzenie, jak i postępowaniu przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.
  • Reprezentacją na etapie postępowania wykonawczego i po uprawomocnieniu się orzeczenia skazującego.
  • Wsparciem i obroną osób fizycznych w sprawach karno-skarbowych wszczynanych przez organy państwa, m.in. Jednostki Krajowej Administracji Skarbowej, prokuraturę, Policję, CBA, ABW.
  • Wsparciem, reprezentacją i uczestnictwem w przesłuchaniach w charakterze świadka i innych czynnościach.
  • Reprezentowaniem pokrzywdzonych w charakterze oskarżyciela posiłkowego w sprawach karnych.

Szukasz kogoś, kto mógłby pomóc?

Pozwól nam sobie pomóc! Zadzwoń: +48 22 622 64 39

kancelaria@mkzpartnerzy.pl
·  pon – pt 09:00-17:00