Prawo Nieruchomości Warszawa

Prawo Nieruchomości Warszawa

Prawo Nieruchomości

Jednym z kluczowych działów prawnych w Kancelarii MKZPartnerzy jest Zespół Nieruchomości, którego liderką  jest r.pr. Izabela Wąsowska.

Klientom poszukującym prawnika od nieruchomości w Warszawie, oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują doradztwo, reprezentację oraz transakcje związane z prawem nieruchomości. Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych, którzy są gotowi pomóc w każdym etapie procesu.

Profesjonalizm i doskonałe zrozumienie prawa nieruchomości

W świecie prawa nieruchomości w Warszawie warto mieć doświadczonego sojusznika. Nasi adwokaci i radcy prawni od nieruchomości to eksperci, którzy nie tylko znają specyfikę lokalnego, warszawskiego rynku, ale także doskonale orientują się w najnowszych regulacjach prawnych. Rozumiemy, że każda sprawa jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Niezależnie od poziomu skomplikowania sprawy, jesteśmy gotowi do jej podjęcia i zarządzania nią sprawnie i skutecznie.

Prawnik nieruchomości Warszawa – w jaki sposób możemy Ci pomóc?

Oferujemy wsparcie adwokatów i radców prawnych z dziedziny nieruchomości w Warszawie, w zakresie:

radca prawny nieruchomości warszawa
  • Obsługi prawnej transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości, transakcji najmu i dzierżawy nieruchomości.
  • Badania stanu prawnego nieruchomości.
  • Obsługi prawnej finansowania nabywania i zabudowy nieruchomości – po stronie Klientów, sponsorów, jak i podmiotów finansujących, w tym kompleksową obsługę ustanawiania zabezpieczeń wierzytelności.
  • Obsługi prawnej dotyczącej zarządzania nieruchomościami.
  • Obsługi prawnej przetargów na roboty budowlane oraz negocjowania i realizacji kontraktów budowlanych – po stronie zamawiających, jak i wykonawców.
  • Obsługi procesu inwestycyjno-budowlanego.
  • Reprezentacji w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych dotyczących zezwoleń na realizację inwestycji, w tym decyzji środowiskowych, decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę, zgłoszeń budowlanych itd.
  • Opracowania umów związanych z nieruchomościami, prawem budowlanym.
  • Sporządzania i analizy umów deweloperskich.

Dlaczego wybrać naszą kancelarię?

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług prawnych w oparciu o zaufanie i profesjonalizm. Działamy w przejrzysty sposób i skupiamy się na potrzebach naszych Klientów. Wsparcie radców prawnych i adwokatów od nieruchomości z MKZPartnerzy to gwarancja usług najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jesteśmy znani jako  specjalizująca się w sprawach związanych z kredytami frankowymi kancelaria w Warszawie, oferujemy również wsparcie adwokata w sprawach rodzinnych w Warszawie. Pomagamy we wszystkich kwestiach związanych z prawem gospodarczym w Warszawie, walczymy o odszkodowania, zajmujemy się ochroną dóbr osobistych i praw konsumenta, a także świadczymy usługi związane z prawem karnym i prawem procesowym w Warszawie.

 Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzin w naszej kancelarii radców prawnych od nieruchomości w Warszawie.

Szukasz kogoś, kto mógłby pomóc?

Pozwól nam sobie pomóc! Zadzwoń: +48 22 622 64 39

kancelaria@mkzpartnerzy.pl
·  pon – pt 09:00-17:00