Prawo Gospodarcze Warszawa

Prawo Gospodarcze

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze korporacyjnej przedsiębiorstw oraz rozwiazywaniu ich bieżących, codziennych problemów prawno-biznesowych.

Zapewniamy wsparcie Klientom w transakcjach M&A, zarówno na etapie przedtransakcyjnego badania spółek, udziału w negocjacjach oraz przygotowywaniu dokumentacji, jak również w czynnościach posttransakcyjnych. Nasza rola nie ogranicza się tylko do pomocy Klientom w radzeniu sobie z szeroko rozumianymi zagadnieniami prawa gospodarczego – doradzamy im również patrząc w przyszłość, tak modyfikując i rozwijając ich struktury korporacyjne, aby jak najbardziej sprzyjały one permanentnemu rozwojowi oraz poprawianiu wyników biznesu. Z usług zespołu korzystają Klienci działający w bardzo wielu obszarach gospodarki.

Liderem zespołu Prawa Gospodarczego jest radca prawny Piotr Kosiacki, który posiada szerokie doświadczenie w zakresie spraw dotyczących prawa przewozowego oraz problemów prawnych podmiotów działających w branży TSL. Dla Klientów Kancelarii przeprowadził szereg projektów z zakresu M&A.

Specjalizacje:

  • Prawo korporacyjne – transakcje M&A, bieżąca obsługa spółek;
  • Projekty handlowe.
  • Prawo pracy indywidualne i zbiorowe.
  • Proces inwestycyjny.
  • Prawo przewozowe, obsługa prawna podmiotów z branży TSL.

Szukasz kogoś, kto mógłby pomóc?

Pozwól nam sobie pomóc! Zadzwoń: +48 22 622 64 39

kancelaria@mkzpartnerzy.pl
·  pon – pt 09:00-17:00

Zespół Prawa Gospodarczego