MKZPartnerzy w Rankingu Rzeczpospolitej

Miło nam poinformować, że podobnie jak w latach poprzednich kancelaria MKZPartnerzy znalazła się w pierwszej setce Rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej”. Wzięło w nim udział 331 kancelarii z całej Polski.

rankingkancelarii.rp.pl

W 22. edycji Rankingu kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej” uczestniczyło łącznie blisko 10 tys. prawników.

„Jestem dumna, że od prawie 16 lat tworzymy zgrany stały Zespół ekspertów, stawiamy na merytoryczność i konsekwentnie rozwijamy się śledząc międzynarodowe i polskie trendy. Nie ukrywam też, że to bardzo ciężka praca” – mówi radca prawny Katarzyna Kosicka-Polak, wspólnik zarządzająca kancelarii.

Kancelaria nowoczesna

Jak napisał we wstępie do Rankingu Tomasz Pietryga, z-ca redaktora naczelnego „Rzeczpospolitej” i szef Działu Prawnego: „Jest kilka trendów dominujących obecnie na dużym rynku usług prawnych i mają one charakter światowy. Jednym z nich są nowe technologie, które od kilku lat próbują się rozwijać w kancelariach, aby uprościć relacje i obsługę prawną klientów. Postęp technologiczny wymusza na wielu z nich rynek. Dziś właściwie cała gospodarka globalnie podlega wielkiej rewolucji cyfrowej”.

Nasza kancelaria podąża za tym trendem. MKZPartnerzy obsługują firmy technologiczne oferujące na rynku krajowym i międzynarodowym najnowsze rozwiązania cyfrowe, wprowadzające nowoczesność do świata medycyny, handlu i reklamy. Nasi eksperci zajmują się prawem nowych technologii, własności intelektualnej, cyberbezpieczeństwem oraz prawem gospodarczym, finansowym, nieruchomości i reklamy. Nie tylko doradzamy, ale również sami korzystamy z technologicznych rozwiązań w bieżącej pracy kancelarii.

Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów dlatego w tym roku stworzyliśmy i rozwijamy Dział Windykacji oraz Dział ESG. Współpracujemy z cenionymi doradcami podatkowymi – Dźwigała & Ratajczak Kancelaria Prawna i Podatkowa” sp. j.

Kredyty frankowe i tantiemy

Wspieramy również konsumentów usług finansowych i kredytobiorców. Dla naszych Klientów wygraliśmy 100% spraw o ustalenie nieważności kredytu frankowego i bezskuteczności niedozwolonych klauzul przeliczeniowych oraz ubezpieczenia niskiego wkładu własnego.

Angażujemy się w ważne społecznie problemy. Wspieramy filmowców w walce o korzystne dla nich zmiany w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dzięki nowym przepisom, twórcy i wykonawcy utworów audiowizualnych oraz wykonawcy utworów muzycznych i słowno-muzycznych mają otrzymać prawo do tantiem z tytułu eksploatacji ich dzieł w internecie. Świadczymy pomoc prawną dla producentów filmowych, m.in. Dokumentów „Vika!”„Nie jesteś sama” oraz „Fantastyczny Matt Parey”. Mamy zaszczyt współpracować z Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.

MKZ – merytoryczność, konsekwencja i profesjonalizm

Hołdujemy takim wartościom jak merytoryczność, konsekwencja i profesjonalizm. Naszym atutem jest indywidualne podejście do Klienta i dyspozycyjność. Zatrudnieni u nas doradcy są otwarci na potrzeby Klientów, którzy dzięki temu mają bieżący dostęp do informacji na temat prowadzonych spraw.

Stawiamy na profesjonalizm. Nasze publikacje i wypowiedzi eksperckie znalazły się m.in. w „Forbes”, „Rzeczpospolitej” czy „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

„Dziękujemy Naszym Klientom za zaufanie, a całemu Zespołowi gratuluję wyniku. Dla mnie jesteście najlepsi. Cieszę się, że mogę z Wami pracować. Uważam, że aktualnie nasza Kancelaria ma najmocniejszy skład od początku jej istnienia. W końcu udało Nam się uzyskać taki skład, w którym nic nie chcielibyśmy zmieniać. Dziękuję Wam za każdy dzień” – podkreśla Katarzyna Kosicka-Polak.

Ranking kancelarii prawniczych na stronach „Rzeczpospolitej”. 

Relacja z gali wręczania nagród

fot. FreyaLove Photography