MKZPartnerzy – Firmą Roku

Kancelaria MKZPartnerzy – Michalak, Kosicka-Polak i Wspólnicy działa na rynku prawnym już od 15 lat. Skrót MKZ to Merytoryczność, Konsekwencja i Zespół – wartości bliskie tej organizacjiw najnowszym wydaniu magazynu przedsiębiorców Tygrysy Biznesu pojawił się artykuł o Naszej Kancelarii.

Kancelaria powstała dzięki inicjatywie dwójki przyjaciół – radców prawnych Katarzyny Kosickiej-Polak i Pawła Michalaka, którzy uwzględniając wcześniejsze swoje doświadczenia, postanowili stworzyć małą, butikową wyspecjalizowaną kancelarię prawną. Sukces przedsięwzięcia ich zaskoczył. Do MKZPartnerzy dołączyli wspaniali eksperci wyznający te same wartości. Po latach współpracy radca prawny Izabela Wąsowska, adwokat Karina Banszczyk, radca prawny Katarzyna Ignatowicz-Dębska, radca prawny Piotr Kosiacki i Olga Morzy-Sobiczewska stoją na czele działów współpracujących z doświadczonymi specjalistami.

Organizacja cały czas jest w fazie dużego wzrostu, rozwoju i gromadzenia doświadczeń w zakresie usług eksperckich i premium. Klienci, z którymi kancelaria zaczynała swoją przygodę, współpracują z nią do dziś. Są liderami w swoich branżach i najlepszą wizytówką MKZPartnerzy. Długotrwała współpraca i dobra znajomość klientów pozwoliła zespołowi kancelarii na doradztwo prawne i biznesowe na najwyższym poziomie – czytaj więcej w artykule na stronach magazynu „Tygrys Biznesu”.

28 czerwca na uroczystej gali, która odbyła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie nasza Kancelaria otrzymała zaszczytny tytuł Firmy Roku 2023. Certyfikacja Krajowa wręczyła Certyfikaty i Statuetki Firmie Roku, Produktowi Roku i Placówce Medycznej Roku. Ogłosiła również, kto zyskał tytuł Osobowości Roku oraz  BusinessWoman & BusinessMan Awards 2023.

W tym roku Kancelaria MKZPartnerzy awansowała o 25 miejsc w 21. Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej, znalazła się również na opublikowanej na stronach Forbes liście dziewięciu najlepszych kancelarii frankowych 2023 r. w Polsce.

Czytaj również:

Awans MKZPartnerzy w Rankingu Rzeczpospolitej

MKZPartnerzy jedną z najlepszych kancelarii frankowych