MKZPartnerzy jedną z najlepszych kancelarii frankowych

Nasza Kancelaria znalazła się na opublikowanej na stronach Forbes liście dziewięciu najlepszych kancelarii frankowych 2023 r. w Polsce.

Na rynku rynku usług prawnych działamy już od 15 lat. Z powodzeniem prowadzimy i wygrywamy sprawy frankowe już od 2016 roku. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy Klientom bezpieczeństwo prawne i pomoc w wyegzekwowaniu realizacji wyroku.

Skutecznie unieważniamy i przeprowadzamy odwalutowanie kredytów waloryzowanych do walut obcych. 100% spraw o ustalenie nieważności kredytu frankowego i bezskuteczności niedozwolonych klauzul przeliczeniowych oraz ubezpieczenia niskiego wkładu własnego zakończyło się z sukcesem Klientów MKZPartnerzy.

Hołdujemy takim wartościom jak merytoryczność, konsekwencja i profesjonalizm. Naszym atutem jest indywidualne podejście do Klienta i dyspozycyjność. Nasi eksperci są otwarci na potrzeby Klientów, którzy dzięki temu mają bieżący dostęp do informacji na temat prowadzonych spraw.

Pomagamy kredytobiorcom, których przekonano, że kredyt waloryzowany kursem waluty obcej np. CHF, będzie dla nich bardziej opłacalny, bezpieczny i tańszy od kredytu złotówkowego. Wspieramy rownież tych, którzy nie mieli zdolności na zaciągnięcie kredytu stricte złotówkowego.

Zachęcamy do kontaktu z naszą ekspertką – liderką działu procesowego i radcą prawnym Katarzyną Ignatowicz-Dębską.

www.forbes.pl/gospodarka/najlepsze-kancelarie-frankowe-w-polsce-2023

Czytaj również:

Awans MKZPartnerzy w Rankingu Rzeczpospolitej

Kredytobiorca może tylko zyskać

TSUE wspiera kredytobiorców