MKZPartnerzy Firmą Roku 2023

28 czerwca na uroczystej gali, która odbyła się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie nasza Kancelaria otrzymała zaszczytny tytuł Firmy Roku 2023.

Certyfikacja Krajowa wręczyła Certyfikaty i Statuetki Firmie Roku, Produktowi Roku i Placówce Medycznej Roku. Ogłosiła również, kto zyskał tytuł Osobowości Roku oraz  BusinessWoman & BusinessMan Awards 2023.

– Dziękuję organizatorom i wszystkim przedstawicielom wyróżnionych podmiotów za wspaniały wspólny czas oraz wymianę doświadczeń. Miło było też spotkać Naszych Klientów, którzy od lat Nas wspierają. Fajnie jest móc wspólnie się rozwijać – powiedziała r.pr. Katarzyna Kosicka-Polak, wspólnik zarządzająca MKZPartnerzy.

W uroczystości uczestniczyli liderzy i przedstawiciele dynamicznych przedsiębiorstw z całej Polski. Docenienie zostali przedsiębiorcy, firmy i produkty spełniające najwyższe standardy na rynku – profesjonalne, godne zaufania i polecenia.

W tym roku wśród laureatów oprócz MKZPartnerzy znaleźli się: KasPol Jarosław Fic, Ewa Skrobańska – jako Osobowość Roku, Ad Venture Katarzyna Dołęga-Kubalska.

Laureatami z lat ubiegłych są m.in.: DPD Polska, Budimex SA, CarSolutions, Producent Basenów Ogrodowych ABATEC, DLF, Emerson Polska, ERJOX, Herbapol, Hollywood, IGLOTECH,  JANTEX, Miejskie Zakłady Autobusowe, Nuctech, QUADRUM S.A., Soldent, Sun&Fan, Symico, Lubiana S.A., Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. i inni.

To wyróżnienie jest kolejnym jakie spotkało MKZPartnerzy w ostatnich dniach. W zeszłym tygodniu awansowaliśmy o 25 miejsc w 21. Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej oraz nasza Kancelaria znalazła się na opublikowanej na stronach Forbes liście dziewięciu najlepszych kancelarii frankowych 2023 r. w Polsce.

Czytaj również:

Awans MKZPartnerzy w Rankingu Rzeczpospolitej

MKZPartnerzy jedną z najlepszych kancelarii frankowych