Awans MKZPartnerzy w Rankingu Rzeczpospolitej

Miło nam poinformować, że Kancelaria MKZPartnerzy znalazła się na 85 miejscu pod względem liczby prawników 21. Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Wzięło w nim udział 335 kancelarii z całej Polski.

Rośniemy. W kategorii liczba prawników awansowaliśmy o 25 miejsc w tym prestiżowym Rankingu – rankingkancelarii.rp.pl

Kancelaria MKZPartnerzy działa na rynku prawnym od 15 lat. Ofertę usług prawnych kierujemy przede wszystkim do klienta biznesowego, który docenia eksperckość, kompleksowość i nowoczesne podejście do obsługi prawnej. Jesteśmy otwarci na zmiany i rozwój technologiczny. Wspieramy najlepszych i pomagamy rozwinąć skrzydła najodważniejszym. Świadczymy usługi prawne dla innowatorów oraz start-upów. Jesteśmy strategicznym partnerem prawnym i biznesowym dla liderów biznesu.

Nasi eksperci zajmują się prawem nowych technologii, własności intelektualnej, cyberbepieczeństwem oraz prawem gospodarczym, finansowym, nieruchomości i reklamy. Ofertę kierujemy również do konsumentów usług finansowych i kredytobiorców. 100% spraw o ustalenie nieważności kredytu frankowego i bezskuteczności niedozwolonych klauzul przeliczeniowych oraz ubezpieczenia niskiego wkładu własnego zakończyło się z sukcesem Klientów MKZPartnerzy.

Hołdujemy takim wartościom jak merytoryczność, konsekwencja i profesjonalizm. Naszym atutem jest indywidualne podejście do Klienta i dyspozycyjność. Zatrudnieni u nas doradcy są otwarci na potrzeby Klientów, którzy dzięki temu mają bieżący dostęp do informacji na temat prowadzonych spraw.

Stawiamy na profesjonalizm. Nasze publikacje i wypowiedzi eksperckie znalazły się m.in. w Forbes, Rzeczpospolitej, Warsaw Business Journal czy Dzienniku Gazecie Prawnej.

MKZPartnerzy świadczą opiekę prawną w całej Polsce.

Ranking kancelarii prawniczych na stronach „Rzeczpospolitej”.

Relacja z gali wręczania nagród