MKZPartnerzy na otwarciu THEGLOOW.COM

Klient MKZPartnerzy z branży marek luksusowych, beauty i e-commerce otworzył THEGLOOW.COM. W oficjalnej premierze sklepu internetowego uczestniczyła wspólnik zarządzająca MKZPartnerzy, radca prawny Katarzyna Kosicka-Polak.

Nowy, multibrandowy sklep internetowy THEGLOOW.COM zawiera ofertę luksusowych marek suplementów diety, kosmetyków oraz akcesoriów beauty, wellness & spa dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Twórcy THEGLOOW.COM stworzyli wirtualne miejsce dla „wymagających Klientów, dla których priorytetem jest zachowanie doskonałego samopoczucia, dbających o siebie i podążających za najnowszymi trendami zdrowego stylu życia, jak i pielęgnacji”.

Twarzą ogólnopolskiej kampanii promującej THEGLOOW.COM jest Agnieszka Woźniak-Starak, dziennikarka, podcasterka, dbająca o zachowanie równowagi w życiu i promującą zdrowy styl życia.

Agnieszka Woźniak-Starak była obecna podczas uroczystości otwarcia THEGLOOW.COM, która odbyła się w restauracji Pod Gigantami.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wspólnie współtworzyć nowe wspaniałe przedsięwzięcie. Rewelacyjny projekt z rewelacyjnymi ludźmi, czego można chcieć więcej.

Czytaj również:

MKZPartnerzy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

MKZPartnerzy na premierze „Fantastycznego Matta Pareya”

Transakcja 4FUN i Polsatu z obsługą prawną MKZPartnerzy

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące obsługi prawnej e-commerce, zapraszamy do kontaktu – mkzpartnerzy.pl/kontakt.