Nowy radca prawny w MKZ Partnerzy

Miło nam poinformować, że p. Anna Sobocińska – po szczęśliwie zdanym egzaminie radcowskim – złożyła w tym tygodniu ślubowanie na radcę prawnego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Gratulujemy Pani Mecenas!

Uroczystość ślubowania odbyła się w poniedziałek 24 czerwca w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Uczestniczyło w niej 458 radców prawnych. W tym roku pozytywny wynik uzyskało 96 proc. przystępujących do egzaminu. W trakcie wydarzenia Dziekan Rady OIRP w Warszawie, Włodzimierz Chróścik wręczył symboliczny dyplom 5-tysięcznej zaślubowanej przez siebie radczyni.

Anna Sobocińska doradza osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Reprezentuje Klientów Kancelarii w sporach sądowych oraz nadzoruje prawidłowy przebieg postępowań egzekucyjnych. Doświadczenie zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz odbyła staż w Parlamencie Europejskim w biurze europosła Wojciecha Olejniczaka.

Nasz nowy radca prawny prowadzi także kompleksową obsługę w zakresie nowoczesnych technologii, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz sprawach dotyczących praw konsumentów. Z sukcesem doradza Klientom, wybierając najbardziej efektywne i skuteczne rozwiązania.

Anna Sobocińska – bio

Więcej informacji na stronie OIRP w Warszawie

źródło OIRP Warszawa