Anna Sobocińska

Radca Prawny

Anna Sobocińska

Radca Prawny

ZespółNowe Technologie

E-mailsobocinska@mkzpartnerzy.pl

Telefon+48 22 622 64 39, wew. 17

Bio

Anna Sobocińska jest członkiem zespołów: Własność Intelektualna i Nowe Technologie prowadzonego pod nadzorem Lidera mec. Kariny Banaszczyk.

Radca Prawny z doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie własności intelektualnej i nowoczesnych technologii, świadczenia usług drogą elektroniczną oraz sprawach dotyczących praw konsumentów. Doradza twórcom kultury – w szczególności producentom filmowym. Sporządza i opiniuje umowy developmentu oraz prowadzi kompleksową obsługę produkcji filmowych.  

Doświadczenie zdobywała w warszawskich kancelariach prawnych oraz odbyła staż w Parlamencie Europejskim w biurze europosła Wojciecha Olejniczaka. W codziennej pracy doradza osobom fizycznym i przedsiębiorcom, reprezentuje Klientów Kancelarii w sporach sądowych oraz nadzoruje prawidłowy przebieg postępowań egzekucyjnych. Zdobyte umiejętności, kompetencje i bogate doświadczenie bezpośrednio przekładają się na osiąganie bardzo dobrych wyników, oraz na budowanie trwałych i skutecznych relacji biznesowych.

Specjalizacje

  • Prawo nowych technologii
  • Prawo własności intelektualnej

Wykształcenie

  • Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.
  • Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek: prawo.
  • Studia podyplomowe w Centrum Praw Własności Intelektualnej im. H. Grocjusza
    Wolontariusz oraz koordynator punktu porad prawnych Fundacji Academia Iuris w Warszawie.

Języki

Biegle posługuje się językiem angielskim.