Katarzyna Ignatowicz-Dębska wspólnikiem MKZPartnerzy

Z przyjemnością informujemy, że do grona wspólników zarządzających Kancelarii MKZPartnerzy, radców prawnych Katarzyny Kosickiej-Polak i Pawła Michalaka oraz wspólniczek i liderek – radcy prawnej Izabeli Wąsowskiej i adwokat Kariny Banaszczyk dołączyła radca prawny Katarzyna Ignatowicz-Dębska, liderka Zespołu Prawo Procesowe.

Nowa wspólniczka jest związana z MKZPartnerzy od prawie 10 lat. Prowadzi postępowania sporne i reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych i przedsądowych.

Kredyty frankowe

Specjalizuje się w procesach dotyczących tzw. kredytów frankowych oraz kredytów waloryzowanych do innych walut obcych, z sukcesem broniąc praw pokrzywdzonych konsumentów. Dzięki jej opiece prawnej 100 proc. spraw o ustalenie nieważności kredytu frankowego i bezskuteczności niedozwolonych klauzul przeliczeniowych oraz ubezpieczenia niskiego wkładu własnego zakończyło się z sukcesem Klientów MKZPartnerzy.

Katarzyna Ignatowicz-Dębska doradza również Klientom Kancelarii w innych sporach dotyczących ochrony praw konsumentów, reprezentując ich w postępowaniach przeciwko instytucjom finansowym, takim jak banki, pośrednicy finansowi czy zakłady ubezpieczeń.

Jest autorką licznych artykułów oraz opracowań z zakresu odpowiedzialności odszkodowawczej oraz ochrony praw konsumenta. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w akcjach edukacyjnych, w tym pro-bono organizowanych przez samorząd zawodowy i uczelnie wyższe.

Spadki, praca, transport i nieruchomości

Posiada także bogate doświadczenie w postępowaniach dotyczących prawa spadkowego oraz prawa pracy. Świadczy usługi prawne z zakresu prawa transportowego dla przewoźników i spedytorów krajowych oraz międzynarodowych. Prowadzi kompleksową obsługę prawną na rzecz wiodącego w Polsce i w Europie operatora kolejowych przewozów towarowych.

Zajmuje się prawnym przygotowywaniem przedsięwzięć inwestycyjnych dotyczących nieruchomości. Współpracuje ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami, administratorami nieruchomości oraz ich właścicielami.

Czytaj więcej na MKZPartnerz – Zespół