Żegnamy stare, witamy nowe – zmiany w MKZ Partnerzy

Zmiana formy prawnej, nowy znak graficzny oraz odejście od tradycyjnego modelu zarządzania Kancelarią, to efekt zakończonego procesu przeobrażeń Kancelarii MKZ Partnerzy.

Miło nam poinformować o efektach naszej pracy i wdrożeniu ważnych zmian w Kancelarii MKZ Partnerzy, które przeprowadzaliśmy w ciągu ostatnich miesięcy.

Z dniem 3 lutego 2022 r. zmieniła się nazwa i forma organizacyjna Kancelarii. W wyniku przekształcenia dotychczasowej spółki partnerskiej działamy teraz w formie spółki komandytowej pod nazwą Michalak Kosicka-Polak i Wspólnicy Spółka Komandytowa. Nowy podmiot wstąpił w prawa i obowiązki istniejącej spółki partnerskiej co oznacza, że umowy łączące naszych Klientów z Kancelarią są nadal wiążące, a usługi prawne są świadczone na dotychczasowych zasadach.

Z radością komunikujemy, że do grona Wspólników dołączyła adwokat Karina Banaszczyk, uznana ekspertka z zakresu prawa nowych technologii, własności intelektualnej, e-commerce oraz ochrony praw konsumenta.

Poza zmianami organizacyjnymi z dumą prezentujemy Państwu odświeżony znak graficzny Kancelarii:

Aktualne logo wskazuje na trzy najważniejsze wartości, wspólnie zdefiniowane i zgodnie przyjęte przez nasz Zespół. Ich pierwsze litery nawiązują do nazwy Kancelarii:

  • M jak Merytoryczność – eksperckość, doświadczenie i praktyka w jednym;
  • K jak Konsekwencja w dynamicznym działaniu oraz rozwoju Zespołu i wspieraniu Klientów;
  • Z jak Zespół – grupa ekspertów świadczących kompleksowo usługi prawne, wspierających siebie nawzajem oraz Klientów.

Te trzy wartości uznaliśmy za fundamentalne w naszej działalności i postanowiliśmy uczynić nieodłącznym elementem codziennej pracy dla Państwa.

Dzisiejsza rzeczywistość jest tak dynamiczna, że nie można stać w miejscu. Chcemy działać zgodnie z aktualnymi uwarunkowaniami rynkowymi i być na bieżąco z trendami – nie tylko w prawie, ale także w biznesie i zarządzaniu. Mamy świadomość, że oczekują Państwo od nas responsywności, decyzyjności oraz kompleksowości w wielu obszarach. Wiemy, że nowoczesna Kancelaria to nie tylko prawnicy, ale także eksperci z wielu innych dziedzin wspierających biznes.

W imieniu Zespołu dziękujemy Państwu za zaufanie i liczymy na dalszą udaną współpracę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Będziemy również zaszczyceni, jeśli odwiedzicie nasz profil w serwisie Linkedin:

https://www.linkedin.com/company/mkz-partnerzy