Współpraca MKZPartnerzy z Uczelnią Łazarskiego

Miło nam poinformować, że kancelaria MKZPartnerzy znalazła się w gronie Partnerów studiów podyplomowych na Kierunku Prawo i Zarządzanie w Sektorze Mody Uczelni Łazarskiego.

Łazarski jest jedną z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. Na polskim rynku szkolnictwa wyższego działa już od prawie 30 lat. W 2022 r. Uczelnia został uhonorowana tytułem Marka Godna Zaufania w kategorii „Edukacja biznesu”.

Oprócz studiów stacjonarnych Łazarski prowadzi Centrum Kształcenia Podyplomowego z bogatą, nowoczesną ofertą studiów podyplomowych i programów MBA. Uczelnia ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach.

Jednym z wykładowców V edycji studiów podyplomowych Prawo i Zarządzanie w Sektorze Mody – zrównoważony i cyrkularny sektor mody,  będących częścią Akademii Biznesu i Prawa Mody jest wspólnik zarządzająca naszej kancelarii r. pr. Katarzyna Kosicka-Polak.

Zachęcamy do zapoznania się z programem studiów, skierowanych do osób z branży kreatywnej, które już pracują w segmencie odzieżowym i kosmetycznym, jak również do tych, które ze światem mody wiążą swoją przyszłą karierę. Obecnie trwa rekrutacja na VI edycję studiów – ckp.lazarski.pl/studia-podyplomowe.