Adwokat sprawy rodzinne Warszawa

W ramach naszej praktyki wspieramy Klientów we wszelkich sprawach dotyczących prawa rodzinnego. Warszawa to główny obszar naszego działania, ale podejmujemy się spraw na rzecz Klientów z całej Polski, w tym w zakresie spraw małżeńskich, opieki, kurateli i alimentacji.

Prawo rodzinne – zakres spraw

Reprezentujemy Klientów również w sprawach spadkowych oraz dotyczących dziedziczenia. Zapewniamy reprezentację w zakresie spraw rozwodowych oraz o podział majątku wspólnego. Liczną grupę stanowią sprawy o ustalenie i dochodzenie alimentów na rzecz dziecka, na rzecz rozwiedzionego małżonka oraz na rzecz rodziców lub dalszych zstępnych, prowadzenia spraw o podwyższenie i obniżenie alimentów, prowadzenia spraw o uchylenie obowiązku alimentacyjnego, dotyczących kontaktów z dziećmi, ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej oraz ubezwłasnowolnienia. Nie stronimy od mediacji i negocjacji. Pracujemy z psychologami oraz lekarzami różnych specjalności na każdym etapie postępowania, jeśli zachodzi taka konieczność lub potrzeba.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że decydując się na nasze usługi, powierza nam swoje najbardziej osobiste sprawy. Nasi prawnicy i adwokaci od spraw rodzinnych wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby wybrać dla Klienta najlepszą formę i sposób rozwiązania problemu. Przywiązujemy ogromną wagę do dyskrecji oraz bieżącego informowania Klienta o postępach jego sprawy, budując z naszymi Klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu.

adwokat w warszawie

Kancelaria prawa rodzinnego z Warszawy – jakie usługi oferujemy?

Nasi adwokaci i prawnicy specjalizujący się w sprawach rodzinnych doradzają m.in. w zakresie:

  • rozwodów i separacji;
  • alimentacji;
  • władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi (m.in. decydowania o ważnych sprawach dziecka);
  • podziału i zabezpieczenia majątku, majątkowych umów małżeńskich (m.in. rozdzielność majątkowa);
  • opieki i kurateli.

Zapraszamy do siedziby naszej kancelarii prawnej w Warszawie. Zapewniamy również obsługę zdalną i podejmujemy się spraw na terenie całego kraju.

Oprócz biegłości w prawie rodzinnym jesteśmy znani również jako jedna z najlepszych kancelarii odszkodowawczych w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych pozostałych specjalizacji. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronach:

Zapraszamy do kontaktu.

Szukasz kogoś, kto mógłby pomóc?

Pozwól nam sobie pomóc! Zadzwoń: +48 22 622 64 39

kancelaria@mkzpartnerzy.pl
·  pon – pt 09:00-17:00