Webinar: Zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych

MKZPartnerzy zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarze „Zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych na przestrzeni ostatniego roku”.

W czasie półgodzinnego spotkania zaprezentujemy Państwu przegląd najważniejszych nowelizacji Kodeksu Spółek Handlowych z ostatniego roku. 

Ekspertki – członkinie Zespołu Prawo Gospodarcze r.pr. Izabela Cybul-Gruba oraz r.pr. Katarzyna Piątkowska, przybliżą Państwu temat nowelizacji kodeksu spółek handlowych z dnia 13 października 2022 r. ze szczególnym naciskiem na zmiany w funkcjonowaniu organów spółek kapitałowych, w tym zwiększenie obowiązków członków rad nadzorczych, nowe obowiązki zarządu oraz nowe regulacje w zakresie odpowiedzialności członków organów spółek kapitałowych. Zasygnalizują również zmiany wprowadzone nowelizacją z dnia 15 września 2023 r. w zakresie reorganizacji krajowych oraz transgranicznych, a także odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania. 

Agenda spotkania:

  • Odpowiedzialność członków władz spółek kapitałowych,
  • Nowe obowiązki i zasady funkcjonowania zarządu,
  • Nowe kompetencje członków rad nadzorczych, 
  • Reorganizacje krajowe,
  • Reorganizacje transgraniczne, 
  • Odpowiedzi na pytania uczestników webinaru

Webinar odbędzie się online w środę 25 października 2023 roku o godzinie 14.00. 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kancelaria@mkzpartnerzy.pl do 24 października, z tematem wiadomości „Zmiany w KSH”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań dotyczących tematyki webinaru lub innych zagadnień prawnych zachęcamy do kontaktu – https://mkzpartnerzy.pl/#spotkanie