Służymy wsparciem w ramach zdalnych inicjatyw pomocy Przedsiębiorcom – WEBINARIUM „Compliance Contra Coronavirus” oraz Portal RATUNEKDLABIZNESU.PL

Pragniemy poinformować, iż w związku z poszukiwaniem dla naszych Klientów efektywnych i kompleksowych rozwiązań w dobie kryzysu epidemiologicznego spowodowanego COVID-19, który wywiera bezpośredni wpływ na większość sfer życia – w tym zwłaszcza w sferze gospodarczej i zawodowej, stawiając przed Przedsiębiorcami nowe wyzwania – Kancelaria MKZ Partnerzy wykazuje zaangażowanie w celu dostarczenia Państwu eksperckiego wsparcia w tematach prawniczych, podatkowych i biznesowych.

Jednym z nich jest CoCoCo (Compliance Contra Coronavirus) – cykl interaktywnych webinariów poświęconych najnowszym wyzwaniom dla organizacji, ale też szukaniem odpowiedzi, co można zrobić, aby zabezpieczyć się przed negatywnymi konsekwencjami aktualnej sytuacji. Miło nam poinformować, iż Zespół MKZ Partnerzy reprezentować będzie w powyższym wydarzeniu Gabriela Każuch – doświadczony doradca podatkowy, która w naszej Kancelarii jest liderem działu Prawa podatkowego.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Wirtualnej Konferencji, która odbędzie się w dniu 31 marca 2020 roku w godz. 13.00-17.15.

W ramach Webinarium Gabriela omówi dotychczas dostępne, jak również zupełnie nowe rozwiązania oferowane w tzw. Tarczy Antykryzysowej, tj. planowanej w formie specustawy pomocy dla Przedsiębiorców w zakresie rozwiązań podatkowych. Wystąpienie stanowić będzie praktyczny przegląd propozycji rządowych, których wprowadzenie deklaruje władza w najbliższym czasie, jak również omówienie tych rozwiązań, którymi już dysponujemy na podstawie dotychczas obowiązujących przepisów, czekając na wejście w życie pakietu pomocowego.

Nasz Ekspert w sposób przystępny, kompleksowy i zrozumiały przedstawi szereg rozwiązań dotyczących ulg podatkowych, czy też wydłużenia terminów zapłaty podatków,  które funkcjonują w obecnych przepisach podatkowych. Uczestnicy będą również mieli możliwość zadawania pytań Ekspertom.

Udział w Webinarium wymaga uprzedniej rejestracji, która możliwa jest poprzez stronę internetową Organizatora: https://instytutcompliance.pl/infoserwis/covid19/cococo

Pod wskazanym adresem uzyskają również Państwo szczegółowe informacje dotyczące wszystkich prelegentów oraz tematów wystąpień.

Podjęliśmy także kolejną inicjatywę powstałą w celu zdalnej pomocy Przedsiębiorcom w dobie kryzysu związanego z pandemią COVID-19 – Wirtualną Strefę Pomocy dla Przedsiębiorczości, dostępną pod adresem www.ratunekdlabiznesu.pl

Projekt stanowi przestrzeń informacyjną oraz komunikacyjną dla przedsiębiorców, umożliwiającą uzyskanie wsparcia i wypracowania najefektywniejszych rozwiązań bieżących problemów Klientów wywołanych aktualną sytuacją epidemiologiczną, realizowaną przy zaangażowaniu licznych ekspertów: prawników, doradców podatkowych oraz ekspertów finansowych – w tym Specjalistów należących do zespołu Kancelarii MKZ Partnerzy.

Służymy Państwu pomocą i serdecznie zachęcamy do uczestnictwa i kontaktu również w ramach powyższych projektów.