Restrukturyzacja Finansowa – kolejny wspólny sukces

Mec. Artur Zawolski brał udział w zakończonej sukcesem, w czerwcu 2015 r., restrukturyzacji finansowej zadłużenia w wysokości 35 mln PLN, w postaci blisko 20 produktów kredytowych, polskiej firmy produkcyjnej o obrotach ok. 80 mln PLN i zatrudniającej blisko 300 osób.

Restrukturyzacja ta pozwoliła na poprawę płynności oraz rentowności firmy dzięki znacznemu obniżeniu wysokości rat kredytowych oraz kosztów finansowych, jak też istotnemu zwiększeniu finansowania. Ponadto usprawniła ona operacyjnie działanie spółki dzięki znacznemu ograniczeniu ilości kredytów oraz kredytujących podmiotów.

Odpowiednio przeprowadzony proces restrukturyzacji zadłużenia Firmy to klucz do sukcesu. Gwarantujemy, że doświadczenie Kancelarii i naszych Partnerów biznesowych w bankowości pozwoli dopasować rozwiązania do potrzeb Twojej firmy, a te szybko rozwiążą wiele codziennych problemów i pozwolą, po prostu, na zarabianie pieniędzy.

Do dziś pomogliśmy wielu firmom wyjść z kłopotów finansowych w ciągu krótkiego czasu i rozwijać biznes na oczekiwanym poziomie. 

A może Ty potrzebujesz naszego wsparcia, by zapomnieć o problemach, które blokują rozwój Twojej firmy? Zapraszamy do Kancelarii na rozmowę i spotkanie z Partnerem Arturem Zawolskim.