MKZ PARTNERZY W PIERWSZEJ SETCE RANKINGU KANCELARII PRAWNICZYCH 2019

Kancelaria Michalak Kosicka Zawolski i Partnerzy na liście największych kancelarii prawniczych w Polsce pod względem liczby adwokatów i radców.  W 19. rankingu dziennika Rzeczpospolita MKZ Partnerzy, podobnie jak w ubiegłym roku, zamyka pierwszą setkę. W tegorocznej edycji MKZ Partnerzy konkurowało z 307 kancelariami z całej Polski.

W MKZ Partnerzy pracuje obecnie 23 prawników. To liczba, która z roku na rok rośnie. Nasza kancelaria stale się rozwija i sukcesywnie powiększa zespół ekspertów. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się, że zajmujemy stabilną pozycję na rynku usług prawnych.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym darzą nas nasi Klienci. To w połączeniu z zaangażowaniem i ciężką pracą naszego wyspecjalizowanego zespołu, umożliwia nam dalszy rozwój i osiąganie kolejnych sukcesów. Dziękujemy!

Ranking kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej” to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba kancelarii zgłaszających swój udział ciągle rośnie. Ranking ten stał się przewodnikiem dla instytucji oraz firm – zarówno krajowych jak i zagranicznych – szukających prawnego wsparcia w różnych obszarach życia gospodarczego.