MKZ Partnerzy na urodzinach Moliera 2

Salon Moliera 2, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce sklepów z ekskluzywną odzieżą, podobnie jak MKZ Partnerzy w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Nasza kancelaria świadczy obsługę prawną dla Moliera 2 od samego początku.

Moliera 2 oferuje damskie kolekcje znanych, światowych kreatorów mody. Wśród nich słynne szpilki, które zaprojektował Christian Louboutin. W eleganckim butiku mieszczącym się właśnie przy ul. Moliera 2 w Warszawie można znaleźć również przepiękne buty od Manolo Blahnika, Gianvito Rossiego, Casadei, Alexandre Birmana, Francesco Russo oraz luksusowe ubrania m.in. marki Burberry, Balmain, Isabel Marant, Kenzo, Love Shack Fancy, Oneteaspoon i Zimmermann. Niedawno Moliera 2 otworzył również pierwszy w kraju sklep internetowy z ekskluzywną odzieżą – www.moliera2.com.

Na imprezie urodzinowej, która odbyła się 15 maja MKZ Partnerzy reprezentowała mec. Katarzyna Kosicka-Polak, doradca prawny Moliera 2. – Jestem dumna, że przez ten czas projekt Moliera 2 tak się rozwinął. Bardzo się cieszę z tej współpracy. To dla mnie zaszczyt – mówiła.

Miłą niespodzianką sprawioną gościom przez organizatorów wydarzenia był koncert Beaty Kozidrak z zespołem Bajm, który odbył się przed butikiem. 

MKZ Partnerzy na Zgromadzeniu OIRP

MKZ Partnerzy na inauguracji Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy