Katarzyna Piątkowska i Jakub Szmelcer dołączą do grona radców prawnych

Bardzo miło nam poinformować, że Katarzyna Piątkowska i Jakub Szmelcer, należący do zespołu prawników MKZPartnerzy, zdali egzamin na radcę prawnego. Dołączą tym samym do grona trzynastu radców prawnych i trzech adwokatów zatrudnionych w naszej Kancelarii.

Katarzyna Piątkowska jest członkiem Zespołu Prawo Gospodarcze prowadzonego pod nadzorem Lidera mec. Piotra Kosiackiego. 

Doświadczenie zdobywała w kancelariach w Lublinie, Warszawie, Wrocławiu oraz Birmingham (UK). Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców w sprawach z zakresu prawa handlowego, w tym kompleksowej obsłudze korporacyjnej spółek, przekształceniach podmiotowych spółek, procesie zakładania i likwidacji spółek, reprezentacji Klienta w postępowaniu sądowym.

Posiada także doświadczenie w reprezentacji kredytobiorców w sporach sądowych dotyczących umów kredytowych waloryzowanych kursem waluty obcej, reprezentacji członków zarządu w postępowaniach rejestrowych, postępowaniach administracyjnych związanych z bieżącą działalnością przedsiębiorców z branży usługowej.

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Aplikację radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Jakub Szmelcer jest członkiem Zespołu Nowe Technologie prowadzonego pod nadzorem Lidera mec. Kariny Banaszczyk. 

Obsługuje procesy cywilne, w szczególności te związane z dochodzeniem należności, a w tym podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W dziale Nowe Technologie zajmuje się również kompleksową obsługą serwisów internetowych świadczących usługi pośrednictwa przewozu.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Zespół MKZPartnerzy