Kancelaria zarządzana zmianą

Wspólnik Zarządzający MKZPartnerzy radca prawny Paweł Michalak z certyfikatem potwierdzającym ukończenie The Prosci® Change Management Certification Program, który został zorganizowany w Rydze.

Program Certyfikacji Prosci® Change Management jest skierowany do menedżerów i ekspertów, którzy chcą budować kompetencje zarządzania zmianą w swojej organizacji. To niezbędny krok do w rozwijaniu MKZPartnerzy jako dynamicznej, nowoczesnej kancelarii prawnej.

Jesteśmy kancelarią obsługującą firmy z sektora IT, specjalizujemy się w prawie nowych technologii, dotyczącym cyberbezpieczeństwa i cyfryzacji, naturalna jest więc potrzeba rozwijania firmy nadążającej za zmianami we współczesnym świecie. Każda organizacja, która chce dostosować się do tej rewolucji powinna być sprawnie i nowocześnie zarządzana. Tym bardziej, gdy chce w tych dynamicznych procesach wspierać swoich klientów. Stąd potrzeba zdobycia umiejętność zarządzania zmianami w bieżących i przyszłych projektach realizowanych przez kancelarię.

Podczas kilkudniowego warsztatu, który odbył się na Łotwie uczestnicy otrzymali zadanie, by pod okiem ekspertów  przygotować plan zarządzania zmianą dla swojej organizacji czy projektu, przy  wykorzystaniu narzędzi takich jak Model ADKAR™, 3-fazowy proces zarządzania zmianą PROSCI®, model CLARC dla menedżerów oraz Diagram Sponsora.