O nas

MKZ Partnerzy

Naszym celem jest dostarczanie Klientom szybkich i skutecznych rozwiązań na najwyższym poziomie, które pozwolą im wzmocnić swoją pozycję i osiągać cele. Klienci doceniają nasze interdyscyplinarne i komplementarne podejście do prowadzonego na swoją rzecz wsparcia prawnego i biznesowego.

To nasz niewątpliwy atut, pozwalający objąć naszych Partnerów biznesowych i Klientów pełnym wsparciem i doradztwem tak, aby czuli się bezpieczni przy podejmowaniu codziennych decyzji. To czyni nas zauważalnym – zwrócili na nas uwagę m. in. Forbes, Rzeczpospolita, Warsaw Business Journal, czy Dziennik Gazeta Prawna.

Wspólnicy założyciele

Merytoryczność

Konsekwencja

Zespół

Misja naszej Kancelarii:

Jesteśmy zespołem specjalistów z doświadczeniem, pasją i energią. Poprzez kompleksowe podejście zapewniamy naszym Klientom nie tylko bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, ale i strategiczny rozwój. Działamy szybko, proponując przejrzyste rozwiązania dla skomplikowanych problemów prawnych. Cieszymy się z rozwoju naszego i naszych Klientów, a współpraca z nami to pewny i szybki zwrot z inwestycji.

Wizja naszej Kancelarii:

Jesteśmy strategicznym partnerem prawnym i biznesowym dla liderów biznesu. Wspieramy NAJLEPSZYCH i pomagamy rozwinąć skrzydła NAJODWAŻNIEJSZYM. Jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w naszych specjalizacjach. Nasz Zespół tworzą przedsiębiorczy ludzie z pasją, zawsze gotowi na nowe wyzwania.

OPINIE

Słowa Naszych Klientów

  • Mecenas Katarzyna Kosicka-Polak z MKZ Partnerzy od kilkunastu lat wspiera działalność Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o. Znajomość specyfiki branży reklamowej, prawa budowlanego oraz administracyjnego pozwala na spersonalizowane działania i dogodną współpracę z Panią Mecenas.

    Katarzyna Kosicka-Polak dostarcza szybkie i skuteczne rozwiązania. Często ma gotową odpowiedz, zanim pojawi się pytanie. Dodatkowo potrafi przekazać prawnicze treści w sposób dostępny i zrozumiały nawet dla osób bez wykształcenia prawniczego.

    Łukasz Fabisiak
    Członek Zarządu Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o.