O nas

adwokat warszawa

MKZ Partnerzy

Naszym celem jest dostarczanie Klientom szybkich i skutecznych rozwiązań na najwyższym poziomie, które pozwolą im wzmocnić swoją pozycję i osiągać cele. Klienci doceniają nasze interdyscyplinarne i komplementarne podejście do prowadzonego na ich rzecz wsparcia prawnego i biznesowego.

To nasz niewątpliwy atut, pozwalający objąć naszych Partnerów biznesowych i Klientów pełnym wsparciem i doradztwem tak, aby czuli się bezpieczni przy podejmowaniu codziennych decyzji. Stawiamy na profesjonalizm i eksperckość, co czyni nas zauważalnym – zwrócili na nas uwagę m. in. Forbes, Rzeczpospolita, Warsaw Business Journal czy Dziennik Gazeta Prawna.

Wspólnicy założyciele

Merytoryczność

Konsekwencja

Zespół

Misja naszej Kancelarii:

Jesteśmy zespołem specjalistów z doświadczeniem, pasją i energią. Poprzez kompleksowe podejście zapewniamy naszym Klientom nie tylko bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, ale i strategiczny rozwój. Działamy szybko, proponując przejrzyste rozwiązania dla skomplikowanych problemów prawnych. Cieszymy się z rozwoju naszego i naszych Klientów, a współpraca z nami to pewny i szybki zwrot z inwestycji.

Wizja naszej Kancelarii:

Jesteśmy strategicznym partnerem prawnym i biznesowym dla liderów biznesu. Wspieramy NAJLEPSZYCH i pomagamy rozwinąć skrzydła NAJODWAŻNIEJSZYM. Jesteśmy niekwestionowanymi ekspertami w naszych specjalizacjach. Nasz Zespół tworzą przedsiębiorczy ludzie z pasją, zawsze gotowi na nowe wyzwania.

OPINIE

Słowa Naszych Klientów

 • Działając w imieniu i na rzecz spółki Braughman Group Media Outdoor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, potwierdzam iż od wielu lat Kancelaria Michalak Kosicka-Polak i Wspólnicy Spółka Komandytowa wspiera działania naszej Spółki. Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno ramach prowadzonych przez nas negocjacji z kontrahentami oraz podmiotami gospodarczymi, poprzez wsparcie w przygotowaniu dokumentów, a także uczestniczy w postępowaniach administracyjnych przed Urzędami. Na szczególną uwagę zasługuje zaangażowanie pracowników Kancelarii, ich zdecydowanie, profesjonalizm oraz wiedza merytoryczna. Powyższe cechy w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pracujących tam Prawników są gwarantem usług doradztwa na najwyższym poziomie.

  Łukasz Fabisiak
  Członek Zarządu Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o.
 • Kancelaria MKZPartnerzy to profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego standardu świadczonych usług oraz indywidualnego podejścia do naszych potrzeb biznesowych. Zespół Kancelarii wyróżnia się specjalistyczną wiedzą, a także bardzo dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi. MKZPartnerzy stawia na bezpośredni kontakt z klientem, co pozwala na bieżąco uzyskiwać potrzebne informacje oraz wyjaśnienia dotyczące kwestii prawnych. Solidne podejście do współpracy, profesjonalizm i skuteczność kancelarii przyczyniły się do osiągnięcia przez nas wymiernych sukcesów. Z pełnym przekonaniem polecam MKZPartnerzy jako niezawodnego i kompetentnego partnera do współpracy w zakresie świadczenia usług prawnych.

  Agnieszka Godlewska
  Prezes Zarządu Screen Network S.A.
 • Kancelaria MKZPartnerzy od 2019 roku prowadzi kompleksową obsługę prawną Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.Zawsze sumiennie i terminowo wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Działania prawników kancelarii charakteryzują się elastycznością, profesjonalizmem oraz kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Bez wątpienia duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pracowników przekładają się na efekty, które odpowiadają oczekiwaniom CKF. Jako samorządowa instytucja kultury cenimy sobie zaangażowanie, bieżące reagowanie na zmiany w przepisach prawa i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie się do naszych wymagań, często odmiennych od standardowych oczekiwań przedsiębiorców.MKZPartnerzy działają zgodnie z literą prawa a jednocześnie nieszablonowo i niestandardowo z zachowaniem wysokiej jakości świadczonych usług. Dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy kancelarię prawną jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera.

  Joanna Rożen-Wojciechowska
  Dyrektorka Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy
 • Profesjonalizm i zaangażowanie Kancelarii Prawnej MKZPartnerzy, która pozwoliła nam bezstresowo przejść przez gąszcz przepisów prawnych jest godna polecenia. Przede wszystkim zostaliśmy poinformowani w prostym i zrozumiałym dla nas języku o sprawach prawnych, za co bardzo dziękujemy i z przyjemnością przesyłamy referencje, by inne firmy mogły skorzystać z tak profesjonalnej kancelarii.

  Agnieszka Kosowska
  Prezes Zarządu Special Transport Solutions & Logistics Sp. z o.o.
 • Jako przedsiębiorca kilkukrotnie miałem okazję i niezwykłą przyjemność korzystać z usług Kancelarii MKZPartnerzy. Z czystym sumieniem polecam tę współpracę. Cechy wyróżniające Kancelarię to z pewnością:

  • profesjonalizm poparty olbrzymią wiedzą (w moim wypadku wiedzą z zakresu praw autorskich)
  • rzetelność
  • zaangażowanie
  • skuteczność
  • błyskawiczny czas reakcji
  • dbałość o interesy Klienta

  We współpracy z Kancelarią czułem się wspierany na każdym etapie mojej sprawy i bezpieczny o moje interesy.

  Piotr Semla
  Prezes Zarządu Space Wizard Sp. z o.o.
 • Serdeczne podziękowania dla Kancelarii Prawnej MKZPartnerzy, która z dużym zaangażowaniem i rzetelnie pomogła nam rozwinąć skrzydła zabezpieczając nas pod względem prawnym i doradztwem. Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością polecamy usługi Kancelarii prawnej MKZPartnerzy, naprawdę profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do każdego zadanego pytania.

  Magdalena Bącalska
  Prezes Zarząd Dry Ice Zonę Sp. z o.o.
 • Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez kancelarię prawną MKZPartnerzy. Pracownicy są bardzo kompetentni i pomocni, zawsze służą radą i wyjaśniają zagadnienia nawet najbardziej skomplikowane. Ich podejście do klienta jest bardzo profesjonalne, a jednocześnie indywidualne – zawsze czuję się traktowany z należytym szacunkiem i uwagą. Kancelaria prowadzi sprawy w sposób bardzo skrupulatny i dba o każdy szczegół, co daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Gorąco polecam usługi kancelarii MKZPartnerzy każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej.

  Artur Magiera
  Właściciel Pako Lorente
 • Mecenas Katarzyna Kosicka-Polak z MKZ Partnerzy od kilkunastu lat wspiera działalność Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o. Znajomość specyfiki branży reklamowej, prawa budowlanego oraz administracyjnego pozwala na spersonalizowane działania i dogodną współpracę z Panią Mecenas.

  Katarzyna Kosicka-Polak dostarcza szybkie i skuteczne rozwiązania. Często ma gotową odpowiedz, zanim pojawi się pytanie. Dodatkowo potrafi przekazać prawnicze treści w sposób dostępny i zrozumiały nawet dla osób bez wykształcenia prawniczego.

  Łukasz Fabisiak
  Członek Zarządu Braughman Group Media Outdoor Sp. z o.o.
 • Wamtechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie od wielu lat korzysta z obsługi prawnej świadczonej przez Kancelarię MKZPartnerzy. Na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie ekspertów z KancelariiMKZ Partnerzy w dostarczanie bezpiecznych i skutecznych rozwiązań prawnych wspierających nasz biznes. Polecamy Kancelarię MKZPartnerzy jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera oraz doradcę w biznesie.

  Dariusz Czepiel
  Wiceprezes Zarządu Wamtechnik Sp. z o.o.
 • Duże podziękowania dla Kancelarii Prawnej MKZPartnerzy, która z dużym zaangażowaniem i rzetelnie pomogła nam rozwinąć skrzydła zabezpieczając nas pod względem prawnym i doradztwem. Jesteśmy wdzięczni za cenne podpowiedzi prawne, aktualności rynkowe, które dotyczą naszej branży oraz za pilnowanie spraw prawnych i finansowych. Każdorazowe spotkania są dla nas bardzo ciekawą nauką i zdobytym doświadczeniem na kolejne etapy rozwoju, a do tego zawsze przebiegają w przyjacielskiej atmosferze. Terminowość, rzetelność a przede wszystkim profesjonalizm jest godny polecenia i czynimy to z dużą przyjemnością polecając usługi Kancelarii prawnej MKZPartnerzy.

  Rafał Bącalski
  RAFFO Rafał Bącalski